snail-2158111_960_720

Rozwój, kreatywność, poznawanie świata

Imielin jest centralną częścią Ursynowa – warszawskiej dzielnicy, która posiada najbardziej rozbudowaną sieć osiedli w całej Warszawie. Ta część Ursynowa nie jest jednak tylko miejscem sypialnym. W jej obszarze z ważniejszych obiektów użyteczności publicznej mieści się Centrum Onkologii, Instytut Hematologii i Transfuzjologii, Arena Ursynów oraz Dom Kultury Imielin. Działają tutaj także prywatne i publiczne przedszkola, przyjmujące dzieci od 3 roku życia.

Przedszkole Imielin – dobre miejsca dla Twojego dziecka

Imielińskie przedszkola oferują zajęcia rozwijające talenty i zdolności dziecka. Przykładowo są to przedszkola artystyczne, w których dziecko może rozwinąć swoje talenty plastyczne, muzyczne czy sportowe. Są to także przedszkola językowe, gdzie już od najmłodszych lat dziecko staje się dwujęzyczne poprzez zabawę oraz naukę języków w bardzo przystępnej i łatwej formie. Przedszkola w Imielinie umożliwiają nie tylko rozwój kreatywności, poszerzenie wyobraźni dziecka czy zaszczepiają zaciekawienie światem, ale kładą także nacisk na rozwój ruchowy dziecka, który także jest bardzo ważnym elementem. Nauczycielami w imielińskich przedszkolach są pedagodzy, które nie tylko posiadają nie tylko odpowiednie wykształcenie i doświadczenie, ale także osoby podchodzące z pasją i zaangażowaniem do swojej pracy. Nierzadko mają jakieś talenty, którymi zarażają pozytywnie dzieci.

Przedszkole jest pierwszym miejscem dla dziecka, w którym styka się ono z innym światem, niż domowy. Powinno nie tylko zapewniać opiekę i rozwijać zdolności, ale także wychowywać. Takie cechy posiadają przedszkola działające na terenie Imielina.

Share This:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>